Basen Damis

Obiekt należący do jednego z licznych w uzdrowisku centrów wypoczynku i rehabilitacji. Jednak jak informuje oficjalny serwis internetowy miasta Krynica-Zdrój (a także w dość zawoalowanej formie kierownictwo ośrodka Damis), przyjść i popływać tutaj mogą wszyscy chętni.

Basen wykorzystywany jest przede wszystkim do rekreacyjnego pływania oraz przeprowadzania rozmaitych zajęć rehabilitacyjnych, które generalnie można zamknąć w słowie “aqua-aerobik”. Powierzchnia lustra wody wynosi 176 metrów kwadratowych - niecka ma 8 m szerokości i 22 m długości. Głębokość wynosi od 120 do 180 centymetrów.

W CWiR Damis jedna “godzina basenowa” trwa 45 minut. Godziny otwarcia dla gości zewnętrznych to zwykle 15:00-20:00. Czepki? Absolutnie obowiązkowe.

Dodaj opinię

Bilety do basenu w CW Damis dla gości zewnętrznych:

  • normalne 10 zł
  • ulgowe 5 zł
  • karnet na 10 wejść - normalny 80 zł, ulgowy 35 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Niemal pełnowymiarowy, lecz pozbawiony urozmaiceń i urządzeń znanych z rozrywkowych parków wodnych. Damis to jeden z krynickich ośrodków wypoczynkowo-rehabilitacyjnych, który swój basen udostępnia również dla chętnych spoza grona gości na turnusie. Jego podstawowe przeznaczenie to pływanie i aqua-aerobik. Wymiary: 22 na 8 metrów, głębokość 1,2-1,8 m.

Basen Damis adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Damis, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Damis.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Damis. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5 zł
    Basen Damis cena biletu ulgowego: 5 zł
  • 10 zł
    Basen Damis cena biletu normalnego: 10 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Damis opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij