Basen Panorama

Wprawdzie znajduje się wewnątrz charakterystycznego budynku ośrodka rehabilitacyjno-wypoczynkowego, to strefa rekreacji dostępna jest dla wszystkich chcących trochę popływać i zrelaksować się turystów. Naturalnie goście hotelowi mogą liczyć na wstęp bez dodatkowych opłat. W kwestii atrakcji, basenowi w Panoramie zdecydowanie bliżej do poziomu podstawowego niż rozbuchania kojarzonego z aquaparkami.

Niecka ma 144 metry kwadratowe powierzchni (18×8 m), jej głębokość wynosi od 90 do 190 centymetrów. Mimo braku wydzielonych torów, basen zdaje się służyć przede wszystkim do pływania - na wodne bicze i inne hydromasaże raczej nie należy się nastawiać. Można za to liczyć na przyjemnie wysoką temperaturę, oscylującą wokół 27-29℃. Parę dni w tygodniu, zwykle w godzinach wieczornych, w krynickiej Panoramie firma zewnętrzna organizuje zajęcia aqua-aerobiku.

Zaraz obok basenu czekają sześcioosobowe jacuzzi oraz kabina saunowa, pracująca w dwóch trybach: na podczerwień i sauny suchej. Jednak obie te rzeczy dla gości zewnętrznych są osobno płatne. Tak samo jak korzystanie z siłowni, klasyczny masaż oraz pozostałe zabiegi rehabilitacyjne.

Dodaj opinię

Ceny atrakcji basenowych w Panoramie dla gości spoza ośrodka:

 • 1h na basen - bilet normalny 13 zł, bilet ulgowy 9 zł ; karnet na 10 wejść 90 zł
 • 20 minut w jacuzzi - jedna osoba 10 zł, sześć osób razem 20 zł
 • godzinny dostęp do kabiny saunowej - bilet normalny 13 zł, bilet ulgowy 9 zł

Dodatkowo:

 • jednorazowe wejście na siłownię - 10 zł, z instruktorem 50 zł/h (karnety miesięczne normalne 80 zł, ulgowe 60 zł)
 • 2 minuty masażu - 2 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jeden z dodatków w centrum rehabilitacyjno-wypoczynkowym, otwarty nie tylko dla hotelowych gości. W strefie rekreacji Panoramy można skorzystać z siłowni, sześcioosobowego jacuzzi, kabiny saunowej z dwoma trybami pracy (sucha, infrared) oraz rzecz jasna basenu. Wymiary niecki to 18 na 8 na 0,9-1,9 metra. Jednak za każdą atrakcję należy zapłacić osobno.

Basen Panorama adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Basen Panorama, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Basen Panorama.
 • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Basen Panorama. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 9-28 zł
  Basen Panorama cena biletu ulgowego: 9-28 zł
 • 13-36 zł
  Basen Panorama cena biletu normalnego: 13-36 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Basen Panorama opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij