Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie

Położone tuż przy zakolu rzeki Poprad centrum rozrywki, sportu i rekreacji na świeżym powietrzu. Zdecydowanie największą jego atrakcją jest kompleks basenowy, jednak na brak alternatywnych aktywności raczej nie można narzekać. Inna sprawa, że praktycznie wszystkie dodatki wymagają uiszczenia osobnej opłaty.

Baseny w muszyńskim Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie - działające głównie w sezonie wakacyjnym - udostępniają do wyboru mnóstwo form wypoczynku i zabawy w wodzie. Główna niecka o głębokości 1,35 m i łącznej powierzchni 819 m², to tak naprawdę połączone wąskim przesmykiem dwa światy. Pierwszy jest wybitnie sportowy - tworzą go tory do pływania o długości 25 metrów. Drugi natomiast pozwala się zregenerować i zrelaksować, za pomocą licznych urządzeń: kilku typów wodnego masażu, sztucznej fali, szerokiej i pofalowanej zjeżdżalni (10 m) czy… siedząc na wysepce pod palemką. Do tego dochodzą osobne jacuzzi oraz basen dziecięcy (113 m², 10-35 cm głębokości) z fantazyjnymi fontannami, mini-ślizgawką oraz siatką do wspinaczki.

A skoro już o tym mowa - jedną ze wspomnianych atrakcji dodatkowych w Zapopradziu jest park linowy. W sezonie 2016 ta nazwa była nieco na wyrost, gdyż do dyspozycji była tylko jedna, zaprojektowana z myślą o dzieciach trasa. Liczy ona 70 m długości, starannie zabezpieczone przeszkody pomiędzy 11 wieżyczkami wiszą 1,5 m nad ziemią. Być może w przyszłości pojawią się dłuższe, wyższe i trudniejsze tory.

Na maluchy czekają jeszcze dmuchana zjeżdżalnia oraz specjalny, kolorowy tor przeszkód Gąsienica. Poza tym można pograć w siatkówkę plażową i ping-ponga i popływać w kuli wodnej (odmiana zorbingu). Można też liczyć na pole do minigolfa. Jest też bar oraz “nieco” bardziej elegancka restauracja.

Dodaj opinię

Ceny biletów na basen w Centrum i Rekreacji Zapopradzie:

 • normalne - 2-godzinny 12 zł, 4-godzinny 18 zł, całodzienny 28 zł
 • ulgowe - 2-godzinny 9 zł, 4-godzinny 12 zł, całodzienny 18 zł
 • dla zorganizowanych grup młodzieży (powyżej 15 uczestników do lat 16) - 2-godzinny 9 zł/os., 4-godzinny 11 zł/os., całodzienny 14 zł/os.

Dodatkowe atrakcje dla dzieci:

 • wodna kula zorbingowa - 5 zł/5 min
 • tor przeszkód "Gąsienica" - 3 zł/5 min
 • zjeżdżalnia "Falandia "(dmuchana) - 3 zł/5 min
 • park linowy - 1 przejście 3 zł, 5 przejść 10 zł
 • karnet na wszystkie dodatki na cały dzień - 25 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Kompleks wypoczynkowo-rekreacyjny, najciekawszy w pełni sezonu wakacyjnego. Główną atrakcją Zapopradzia jest kompleks basenowy. Tworzą go całkiem spory brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz dwuczęściowy basen o powierzchni 819 m². Jedna służy do pływania (25-metrowe tory), druga do różnych form relaksu. Są też dodatki, np. minigolf, park linowy czy wodne kule.

Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie.
Ceny biletów / cennik wejść do Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 9-43 zł
  Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie cena biletu ulgowego: 9-43 zł
 • 12-28 zł
  Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie cena biletu normalnego: 12-28 zł
 • Grupowy 9-39 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Centrum Rekreacji i Sportu Zapopradzie opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij