CN Master-Ski w Tyliczu

Centrum narciarskie usytuowane praktycznie zaraz nad rynkiem malowniczo położonego w Beskidzie Sądeckim Tylicza. Podstawowymi atutami ośrodka Master-Ski są przede wszystkim sprzyjający zimowym szaleństwom mikroklimat oraz systematycznie rozbudowywana infrastruktura.

W poprzednich latach już nie raz zdarzało się tak, że kiedy najsłynniejsze wyciągi Krynicy miały przymusowy postój przez brak śniegu, w Tyliczu sezon trwał już w najlepsze. Jeśli chodzi o wyciągi i całą resztę niezbędnych inwestycji, to Master-Ski ma się czym pochwalić - to właśnie tutaj włodarze województwa małopolskiego zorganizowały oficjalne otwarcie sezonu 2016/17.

Centrum niby składa się tylko z czterech wyciągów - krótkiego (150 m) talerzyka do treningów, dwóch jednoosobowych orczyków (500 i 600 m) oraz 700-metrowej kolejki krzesełkowej dla 4 osób jednocześnie - to górskie zbocze okazało się wystarczająco szerokie, aby wytyczyć na nim 10 wariantów zjazdu. Znalazło się też miejsce na stok dla saneczkarzy, szkółkę narciarską, sporą karczmę, a także przechowalnię i wypożyczalnię sprzętu. Stacja posiada oczywiście ratraki oraz systemy naśnieżania i oświetlenia.

Trasy na Master-Ski w przeważającej większości należą do łagodnych, przyjaznych osobom początkującym. Turyści stawiający w sportach zimowych pierwsze kroki najpewniej będą korzystać z najkrótszego, 150-metrowego stoku. Pozostałe trasy mają od 500 do 1000 metrów długości. Na osobną wzmiankę zasługują dwie 400-metrowe opcje: przejazd przez Funpark z tunelem oraz odczuwalnie trudniejsza trasa z ustawionymi tyczkami slalomowymi.

Dodaj opinię

Karnety czasowe w tylickim Centrum Narciarskim Master-Ski:

  • normalne - 30-70 zł
  • ulgowe - 25-65 zł

Karnety na punkty:

  • normalne od 12,5 zł
  • ulgowe od 10 zł

Wartość kaucji za kartę magnetyczną - 10 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
CN Master-Ski w Tyliczu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do CN Master-Ski w Tyliczu, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem CN Master-Ski w Tyliczu.
Ceny biletów / cennik wejść do CN Master-Ski w Tyliczu. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10-75 zł
    CN Master-Ski w Tyliczu cena biletu ulgowego: 10-75 zł
  • 12,5-80 zł
    CN Master-Ski w Tyliczu cena biletu normalnego: 12,5-80 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: CN Master-Ski w Tyliczu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij