Farma LaMa w Tyliczu

Malowniczo położone w Beskidzie Sądeckim gospodarstwo agroturystyczne, które poza ofertą noclegową posiada również kameralny ośrodek jazdy konnej i parę innych, niekoniecznie oczywistych możliwości.

Zainteresowani głównie jazdą w siodle i pochodnymi aktywnościami, mogą liczyć na kompleksową obsługę. W tylickim gospodarstwie dobrze poczują się doświadczeni jeźdźcy, jak też zupełnie “zieloni” w temacie. Początkujący pobierają lekcje na krytej ujeżdżalni i na piaszczystym, odkrytym padoku. Naturalnie najwięcej wrażeń i pięknych widoków wiąże się z wycieczkami w teren - czy to spacerami, czy też dynamicznymi rajdami. Nie należy zapominać o przejażdżkach bryczkami i wozami oraz zimowych kuligach. Na dzieci czeka oprowadzanie na kucyku.

Młodsi goście zapewne dużo czasu spędzą w tutejszym mini-zoo. Wśród jego mieszkańców są nie tylko zwierzęta domowe i gospodarskie, ale też barwnie upierzone i pięknie śpiewające ptaki ozdobne. W sąsiedztwie koni, psów (w tym ras pasterskich), owiec, kóz, kur, kaczek, gęsi czy indyków, żyją również bażanty, pawie, gołębie, przepiórki, synogarlice i egzotyczne papugi.

Farma LaMa ma w ofercie również szeroko rozumiane obozy konne, skierowane przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Wśród przewidzianych atrakcji znajdują się m.in. ogniska (baranina z własnej hodowli), zabawa w indiańskiej wiosce (w tym strzelanie z łuku), podchody, wyrób masła lub sera z mleka od własnoręcznie wydojonej kozy czy warsztaty dekupażu. W 2016 roku zorganizowano tutaj kameralne, połączone z biesiadą zawody jeździeckie. Jak na konny ośrodek przystało, tradycyjny Hubertus należy już do wydarzeń cyklicznych.

Podobny zestaw przyjemności można zarezerwować np. dla grupy znajomych, szkolnej wycieczki czy firmowej imprezy integracyjnej.

Dodaj opinię

Atrakcje konne na tylickiej Farmie LaMa (wszystkie karnety ważne przez 3 miesiące):

 • oprowadzanie na kucyku lub dużym koniu - 10 zł
 • oprowadzanie dla zorganizowanych grup - 5 zł za jedno kółko
 • indywidualna lekcja jazdy - 55 zł/h
 • 30 minut jazdy na lonży - 35 zł (karnet na 6 takich jazd 175 zł)
 • 45 minut jazdy na placu / ujeżdżalni - 40 zł (karnet na 6 takich jazd 200 zł)
 • godzina jazdy w terenie (grupy maks. 10-osobowe) - 45 zł (karnet na 6 takich jazd 225 zł)
 • 30-minutowe zajęcia hipoterapii - 40 zł

Kuligi i przejażdżki bryczkami:

 • wariant podstawowy - 25 zł/os.
 • duże sanie z dodatkowymi sankami - 90 zł/h
 • dodatkowe ognisko - 30-50 zł (i od +100 zł za muzykę)

Kilkudniowe rajdy - 200-500 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Gospodarstwo agroturystyczne, w którym turystyka konna odgrywa jedną z wiodących ról. Hippiczna oferta zawiera właściwie wszystko: oprowadzanie dzieci na kucyku, lekcje z instruktorem w krytej ujeżdżalni i na otwartym padoku, różne formy wycieczek terenowych, bryczki, kuligi. Farma LaMa ma też mini-zoo, poza tym organizuje obozy, zawody i imprezy jeździeckie.

Farma LaMa w Tyliczu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Farma LaMa w Tyliczu, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Farma LaMa w Tyliczu.
Ceny biletów / cennik wejść do Farma LaMa w Tyliczu. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • od 10 zł
  Farma LaMa w Tyliczu cena biletu normalnego: od 10 zł
 • Grupowy od 5 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Farma LaMa w Tyliczu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij