Festiwal im. Jana Kiepury

Świętem przynoszącym uzdrowisku najwięcej sławy jest sierpniowy Europejski Festiwal im. Jana Kiepury, największy letni festiwal w Polsce i jeden z największych w środkowo-wschodniej Europie.

Jego dyrektorem przez lata był znany, lubiany i zawsze doskonale przygotowany od strony merytorycznej Bogusław Kaczyński. Na festiwalu prezentowane są dzieła operowe, operetkowe, symfoniczne, spektakle baletowe i teatralne, koncerty promenadowe a także przegląd filmów z Janem Kiepurą. Impreza odbywa się w hali Pijalni Głównej, sali teatralnej oraz na Deptaku.

Dodaj opinię
Festiwal im. Jana Kiepury adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Festiwal im. Jana Kiepury, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Festiwal im. Jana Kiepury.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Festiwal im. Jana Kiepury opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij