Forum Ekonomiczne

Do spotkań realizowanych w różnych miesiącach, w czasie Forum Ekonomicznego raczej nie pasuje określenie „imprezy”. Chociaż jeśli „imprezy” mają rozsławiać miejscowość na świecie, to Forum Ekonomiczne z pewnością ten wymóg spełnia. Jego celem jest „budowanie przyjaznego klimatu dla rozwoju współpracy politycznej i gospodarczej pomiędzy państwami Unii Europejskiej i ich sąsiadami”.

Jak donosił dziennik „Le Monde”: „Forum Ekonomiczne w Krynicy jest bezsprzecznie spotkaniem elit ekonomicznych i politycznych Europy Środkowej i Wschodniej”. Organizowane w Krynicy już od ponad 20 lat, towarzyszy przemianom ustrojowym w regionie i ma udział w kształtowaniu tych przemian.

Dodaj opinię

Największe jeśli chodzi o ciężar gatunkowy coroczne wydarzenie organizowane w Krynicy-Zdroju. Forum Ekonomiczne, odbywające się od 1990 r. - zwykle we wrześniu. Ściąga nie tylko najlepszych ekspertów z ekonomicznych dziedzin nauki, ale przede wszystkim osoby pełniące najważniejsze państwowe funkcje w wielu krajach. Gospodarzem jest Instytut Studiów Wschodnich.

Forum Ekonomiczne adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Forum Ekonomiczne, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Forum Ekonomiczne.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Forum Ekonomiczne opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij