Galeria Sztuki Siedlisko

Wystawowa część Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, prezentująca przede wszystkim prace z szerokiego grona sztuk plastycznych. Od malarstwa i rysunku, przez grafiki czy plakaty, aż po fotografie. Te dziedziny pojawiają się najczęściej, ale zdarzają się również ekspozycje rzeźb, gobelinów, mozaik i innych pięknych dzieł. Także tych, które powstały w ramach organizowanych w okolicy uzdrowiska plenerów artystycznych.

Tematyka wystaw czasowych w galerii zmienia się jak w kalejdoskopie. Żeby trafić na coś, co u kogoś wzbudza szczególne zainteresowanie, trzeba systematycznie śledzić aktualności. Można jednak zauważyć, że bardzo regularnie pojawiają się prace bodaj największego artysty, jakiego wydała Krynica - sławnego Nikifora.

Wstęp do krynickiej Galerii Sztuki Siedlisko jest bezpłatny - tym bardziej warto tutaj zajrzeć.

Dodaj opinię

Galerię Sztuki Siedlisko można obejrzeć za darmo.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Instytucja działająca w ramach Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, koncentrująca się na prezentowaniu twórczości artystycznej. Cyklicznie zmieniające się wystawy w Siedlisku pokazują głównie dzieła sztuk plastycznych: obrazy - w tym regularnie słynnego Nikifora - rysunki, plakaty, zdjęcia etc. Grzech nie skorzystać, zwłaszcza mając na względzie bezpłatny wstęp.

Galeria Sztuki Siedlisko adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Galeria Sztuki Siedlisko, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Galeria Sztuki Siedlisko.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Galeria Sztuki Siedlisko opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij