Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii

Kto chciałby spokojnie wypocząć i mimo uroku górskiej przyrody, poczuć się jak nad morzem, powinien udać się do znajdujących się w Nowych Jaskiń Solnych - Centrum Haloterapii, przeniesionych na róg pasażu handlowego ze Starych Łazienek Mineralnych. W komnatach zbudowanych całkowicie z soli morskiej z Morza Czarnego, Czerwonego i Martwego oraz kłodawskiej i iwonickiej może się odbyć relaksujący seans oddechowy.

Jod, wapń, magnez, potas, sód i chlorki, żelazo, miedź i selen wchodzące w jaskiniach w skład powietrza, stała temperatura na poziomie 18-23˚C, wilgotność powietrza wynosząca 40-60%, ujemna jonizacja oraz kojąca muzyka sprawią, że już nigdzie nie będzie się chciał z Krynicy Zdroju ruszać.

Dodaj opinię

Sesje w krynickich Nowych Jaskiniach Solnych kosztują:

jednorazowa dla dorosłych - 16-19 zł

jednorazowa dla dzieci - 14-16 zł

cztery wejścia - 52-60 zł

sześć wejść - 72-85 zł

dwanaście wejść - 140-165 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Za uzupełnienie walorów uzdrowiskowych i klimatycznych Krynicy-Zdroju można uznać obecność jaskini solnych. Sesja haloterapii pozytywnie wpływa na cały układ oddechowy oraz skórę. Ściany jaskini “Salinarium” zbudowane są m.in. z soli mórz Czarnego, Martwego i Czarnego. Dodatkowo miła muzyczka w tle, leżaki, piaskownica dla maluchów - relaks na wysokim poziomie.

Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 14-16 zł
    Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii cena biletu ulgowego: 14-16 zł
  • 16-19 zł
    Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii cena biletu normalnego: 16-19 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Nowe Jaskinie Solne - Centrum Haloterapii opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij