Kąpielisko Tylicz

Basen pod chmurką, stanowiący część większego kompleksu wypoczynkowego z domkami letniskowymi. Mimo to z kąpieliska mogą korzystać wszyscy chętni, wystarczy kupić bilet. Rzecz jasna goście nocujący w ośrodku są tutaj na szereg różnych sposobów uprzywilejowani, np. bezpłatne wejściówki czy dłuższy o 2 godziny czas dostępności w ciągu dnia.

Główną atrakcją kąpieliska jest naturalnie basen - jego wymiary 20 na 10 metrów, głębokość to niespełna 1,5 m, do niecki przylega taras z leżakami, a spośród podobnych obiektów w okolicy wyróżnia się kolorowym podświetleniem - co największe wrażenie z zasady robi na dzieciach. Na maluchy czeka nie taki znowu mały (5×3 m), za to stosunkowo płytki (30 cm) brodzik.

Pływanie i inne wodne aktywności to podstawowy, ale zdecydowanie nie jedyny sposób na spędzenie czasu na tylickim kąpielisku. Jest boisko do siatkówki plażowej - równie dobre do badmintona - spory plac zabaw dla dzieci z szeregiem urządzeń (wykonanych głównie z drewna), bawialnia dla maluchów, grill-bar czy salon gier z piłkarzykami, stołem ping-pongowym oraz cymbergajem.

Dodaj opinię

Wejściówki do Kąpieliska Tylicz:

  • normalne - 15 zł ; 10 zł po godzinie 15:00
  • ulgowe - 10 zł ; 5 zł po godzinie 15:00
  • karnety na 3 weekendowe dni - normalny 36 zł, ulgowy 21 zł
  • karnety na 10 dni (do wykorzystania w całym sezonie wakacyjnym) - normalny 110 zł, ulgowy 60 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Obiekt pod chmurką, należący do tylickiego ośrodka wypoczynkowego, udostępniany również zewnętrznym turystom. Główny basen jest całkiem spory: 20 na 10 metrów, przy głębokości 145 cm, do tego ma kolorowe podświetlenie. Jest też brodzik dla maluchów. Miłośnicy rekreacji mogą również skorzystać z boiska do siatkówki plażowej, badmintona i kilku innych atrakcji.

Kąpielisko Tylicz adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Kąpielisko Tylicz, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Kąpielisko Tylicz.
Ceny biletów / cennik wejść do Kąpielisko Tylicz. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 5-10 zł
    Kąpielisko Tylicz cena biletu ulgowego: 5-10 zł
  • 10-15 zł
    Kąpielisko Tylicz cena biletu normalnego: 10-15 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Kąpielisko Tylicz opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij