Korty Sport Park

Część większego kompleksu Sport Park, czyli de facto zespołu obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krynicy-Zdroju. Na tych, których ulubioną aktywnością jest gra w tenisa, czeka tutaj zespół czterech dość dużych kortów na otwartym powietrzu. Do tego dochodzi możliwość gry w położonych po sąsiedzku, zadaszonych "halach".

Każdy z kortów posiada nawierzchnię z czerwonej mączki ceglanej. I jak twierdzą gospodarze obiektu, takie rozwiązanie wydatnie zmniejsza ryzyko odniesienia kontuzji w trakcie intensywnych wymian. Dzięki oświetleniu, korty są czynne (zwykle) od 7:00 do 23:00.

Na krynickich kortach działają tenisowe szkółki - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Istnieje również możliwość wzięcia pojedynczych lekcji u instruktorów. Organizowane są też rozmaite turnieje oraz ligi dla amatorów.

Dodaj opinię

Koszt wynajęcia kortu / hali w krynickim Sport Parku:

  • od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:00-15:00 - 15 zł/h
  • od poniedziałku do piątku, w godzinach 15:00-22:00 - 25 zł/h
  • w soboty i niedziele - 25 zł/h


Godzinna lekcja gry w tenisa z trenerem (opłaty za miesiąc z góry) - za zajęcia dla 1-4 osób 60 zł od grupy + cena kortu

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jeden z wielu obiektów krynickiego kompleksu Sport Park, czyli innymi słowy tutejszego MOSiR-u. Dla miłośników tenisa przygotowano tutaj zespół 4 odkrytych kortów i 2 w hali - każdy wyposażony w bodaj najpopularniejszą w naszym kraju czerwoną nawierzchnię z ceglanej mączki. Za sprawą sztucznego oświetlenia można grać nawet wieczorami - zwykle do godziny 23:00.

Korty Sport Park adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Korty Sport Park, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Korty Sport Park.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Korty Sport Park. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 15-25 zł
    Korty Sport Park cena biletu normalnego: 15-25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Korty Sport Park opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij