Miejski basen rekreacyjny

Ogólnodostępny teren wypoczynkowo-rekreacyjny na świeżym powietrzu, będący swego rodzaju uzupełnieniem uzdrowiskowej oferty Krynicy. Zwłaszcza, że sport i aktywny tryb życia to samo zdrowie.

Wymiary głównego basenu to 25 na 12 metrów, głębokość niecki wynosi od 90 do 140 centymetrów. Zadowoleni powinni być amatorzy ambitnego pływania, jak też turyści preferujący niezobowiązujące, rozrywkowe pluskanie. Obiekt posiada system podgrzewania wody, dzięki czemu jej temperatura stale oscyluje wokół 23-26℃. Dla małych dzieci przygotowano mniejszy basen o głębokości 60 cm.

W pobliżu głównego basenu usypano niewielkie plaże, równie dobrze leżaki (dostępne do wypożyczenia na miejscu) można rozłożyć gdzieś na zielonej trawie. Czynny sezonowo kompleks uzupełniają dziecięcy plac zabaw, odrębne boisko do siatkówki plażowej oraz punkt gastronomiczny.

Istotna informacja - mając w ręku wejściówkę na konkretny dzień, wchodzić i wychodzić z terenu basenu można bez żadnych ograniczeń. A przynajmniej było tak w sezonie letnim 2016.

Dodaj opinię

Bilety do miejskiego basenu rekreacyjnego w Krynicy-Zdroju:

na cały dzień - normalne 12 zł, ulgowe 6 zł, dla grup (od 15 uczestników) 5 zł/os.

na godzony popołudniowe (od 16:00) - normalne 6 zł, ulgowe 3 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Sezonowy obiekt, stworzony z myślą o turystach preferujących aktywny wypoczynek. Główny basen, wyposażony w podgrzewacze wody (temperatura utrzymywana jest stale na poziomie 23-26℃), ma 25m długości i 12m szerokości. Głębokość: 90-140cm. Dodatkowo przygotowano płytszy basen dziecięcy. Są też plaże z piasku i trawy, plac zabaw oraz boisko do siatkówki plażowej.

Miejski basen rekreacyjny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Miejski basen rekreacyjny, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Miejski basen rekreacyjny.
 • Telefon
  Zadzwoń i dowiedz się więcej o Miejski basen rekreacyjny - telefon: +48600817236
 • Telefon 2 +48 603 839 409
 • Telefon 3 +48 184 713 594
 • Ulica
  Kazimierza Pułaskiego 6
  Miejski basen rekreacyjny mieści się przy ulicy Kazimierza Pułaskiego 6 w Krynicy Zdroju
 • 33-380 Krynica-Zdrój
Ceny biletów / cennik wejść do Miejski basen rekreacyjny. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
 • 3-6 zł
  Miejski basen rekreacyjny cena biletu ulgowego: 3-6 zł
 • 6-12 zł
  Miejski basen rekreacyjny cena biletu normalnego: 6-12 zł
 • Grupowy od 5 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Miejski basen rekreacyjny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij