Muzeum Zabawek

Skoro kuracja w krynickim uzdrowisku ma za zadanie przede wszystkim pomóc odzyskać pełnię zdrowia, to oprócz zabiegów dla ciała warto zadbać o stosowne wrażenia dla duszy. Sentymentalną podróż w czasie, w której dorośli poczują się jak o ładnych paręnaście czy kilkadziesiąt lat młodsi, gwarantuje Muzeum Zabawek "Bajka", mieszczące się w budynku Nowych Łazienek Mineralnych.

Zabawki pamiętane z beztroskich, najmłodszych lat to niewątpliwie specjalne przedmioty dla każdego człowieka. Lalki, żołnierzyki, rozmaite pluszaki, samochodziki, figurki, mebelki, kukiełki, klocki, kalejdoskopy, pozytywki, gry planszowe, puzzle i inne układanki… Można by tak wymieniać jeszcze bardzo, ale to bardzo długo. Kolekcja wywiera nieliche wrażenie, a przy okazji przekazuje pewną wiedzą o minionych czasach - tak jak opowieści przewodników. Muzeum organizuje zajęcia edukacyjne dla dzieci, w których za pośrednictwem zabawek przekazuje informacje o historii i kulturze.

Krynickie Muzeum Zabawek jest czymś w rodzaju drugiej filii placówki, która główną siedzibę ma w Kudowie-Zdroju na Dolnym Śląsku.

Dodaj opinię

Wejściówki do krynickiego Muzeum Zabawek:

normalne - 12 zł

ulgowe - 10 zł

grupy zorganizowane (dzieci i młodzież) powyżej 15 osób - 8 zł/os.

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Świetne miejsce do tego, aby po zabiegach w uzdrowisku odmłodnieć o parę kolejnych lat. Podziwiając kolekcję zabawek z różnych epok i wielu stron świata, niejednemu łezka zakręci się w oku na wspomnienie lat dziecięcych. Dla młodszych zwiedzających wizyta w Muzeum Zabawek będzie fascynującą lekcją historii i kultury. Tutaj każdy staje się radosnym dzieckiem.

Muzeum Zabawek warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio kamerzysta Wrocław

Muzeum Zabawek adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Muzeum Zabawek, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Muzeum Zabawek.
  • Dostępne w deszczową pogodę
Ceny biletów / cennik wejść do Muzeum Zabawek. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 10 zł
    Muzeum Zabawek cena biletu ulgowego: 10 zł
  • 12 zł
    Muzeum Zabawek cena biletu normalnego: 12 zł
  • Grupowy 8 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Muzeum Zabawek opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij