Paintball Arena Fabryki Endorfiny

Górskie, leśne plenery to doskonałe miejsce na zabawy w podchody i strzelanego. Taka uproszczona charakterystyka jak ulał pasuje do rozgrywek paintballowych. To wciągająca gra zespołowa, która bardziej niż nadzwyczajnej sprawności i kondycji fizycznej wymaga drużynowej współpracy, sprytu i taktycznego podejścia.

Jak zapewniają organizatorzy takiej barwnej, czasami bolesnej rozrywki, paintballu może śmiało spróbować każdy chętny - niezależnie od wieku. Przed rozpoczęciem bezpardonowej walki na kulki z farbą, każdy wojak przechodzi drobiazgowe szkolenie z obsługi sprzętu i zasad bezpieczeństwa. W końcu odzież ochronna to jedno, a właściwe zachowania to drugie.

Pole do gry mieści się niedaleko drogi łączącej miejskie osiedle Czarny Potok z dolną stacją gondolowej kolejki kolejki na Jaworzynę Krynicką. Specjalnie zbudowane głównie z pniaków przeszkody służą jako istotne osłony i punkty strzeleckie. Całość ogradzają siatki, dzięki którym postronni turyści nie zostaną przypadkowo postrzeleni. Scenariuszów i wariantów gry do wyboru jest bardzo, ale to bardzo dużo.

Dodaj opinię

Koszty udziału w potyczce na Paintball Arenie, prowadzonej przez firmę Fabryka Endorfiny:

  • pakiet mini (zapas amunicji 100 kul) - 40 zł
  • pakiet standard (zapas amunicji 200 kul) - 50 zł
  • pakiet popular (zapas amunicji 550 kul) - 80 zł
  • "doładowanie" kolejną setką kulek - 10 zł
  • w każdym pakiecie broń-marker, maska ochronna i mundurowa odzież
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Całkiem spory, pieczołowicie ogrodzony i zabezpieczony teren w pobliżu Jaworzyny Krynickiej do zupełnie poważnych zabaw w wojnę. Paintball polega na strzelaniu markerami z farbującymi kulkami i wypełnianiu założonych w wybranym scenariuszu zadań. Wielki wpływ na taktykę mają specjalnie zaprojektowane przeszkody. Najpierw jednak trzeba przejść krótkie szkolenie.

Paintball Arena Fabryki Endorfiny adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Paintball Arena Fabryki Endorfiny, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Paintball Arena Fabryki Endorfiny.
Ceny biletów / cennik wejść do Paintball Arena Fabryki Endorfiny. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 40-80 zł
    Paintball Arena Fabryki Endorfiny cena biletu normalnego: 40-80 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Paintball Arena Fabryki Endorfiny opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij