Pętla na stadionie piłkarskim

Typowe miejskie stadiony piłkarskie są eksploatowane mniej więcej od wiosny do później jesieni. Za sprawą meczy lokalnych klubów, koncertów, dużych imprez plenerowych z zakresu kultury i rozrywki. Zimą najczęściej leżą odłogiem. W Krynicy-Zdroju sprawy mają się zupełnie inaczej.

Za sprawą Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz działającej w uzdrowisku i jego okolicach firmy Sense Of Sport, powstaje jedyna w swoim rodzaju trasa do narciarstwa biegowego. Z natury rzeczy raczej krótka, za to wprost wymarzona dla kompletnych nowicjuszy: blisko centrum miasta, na miejscu wypożyczalnia i instruktorzy, a do tego płasko. Stadionowe trasy przygotowywane są za pomocą ratraków, posiadają również system naśnieżania i sztuczne oświetlenie.

Dodaj opinię

Wytyczenie tras do narciarstwa biegowego to niewątpliwie interesujący pomysł na wykorzystanie piłkarskiego obiektu zimą. W Krynicy wciela go w życie MOSiR, do spółki z firmą Sense Of Sport. Pętlę ubijają ratraki, jest też sztuczne naśnieżanie i oświetlenie. Na miejscu nie brakuje wypożyczalni sprzętu i instruktorów udzielających początkującym przydatnych rad.

Pętla na stadionie piłkarskim adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Pętla na stadionie piłkarskim, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Pętla na stadionie piłkarskim.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Pętla na stadionie piłkarskim opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij