Sankostrada

Miłośnicy szalonego ślizgania powinni odwiedzić krynicką „Sankostradę” - całoroczny tor saneczkowy, na którym przez niespełna kilometr - część zjazdowa ma ok. 800 metrów długości - pędzi się w dół, w dwuosobowych wózkach, pokonując różnicę poziomów 55 metrów. Wybuchy spontanicznej radości i uderzenia adrenaliny, niezależnie od wieku adepta saneczkarstwa są na niej gwarantowane.

Nie lada atrakcją poboczną, zwłaszcza w oczach małych dzieci, będzie też mini-zoo z alpakami. Te sympatyczne, przypominające lamę skrzyżowaną z owcą zwierzęta pasą się tuż obok toru - rzecz jasna za ogrodzeniem. Gdyby sam pęd przestał wystarczać, można nieco podkręcić wrażenia decydując się na zjazdy w godzinach nocnych i wieczornych. Sankostrada posiada wystarczające do tego celu oświetlenie. Grupy zorganizowane mogą ponadto urządzić przy torze integracyjne ognisko.

Dodaj opinię

Zjazdy na Sankostradzie w Krynicy-Zdroju kosztują:

jeden raz - 6 zł

trzy razy - 16,5 zł (5,5 zł za 1)

pięć razy - 25 zł (5 zł za 1)

dziesięć razy - 45 zł (4,5 zł za 1)

grupy zorganizowane powyżej 20 uczestników - każdy jeden 4 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Jedna z najciekawszych atrakcji sportowych w Krynicy, zapewniająca mnóstwo pozytywnych doznań. Sankostrada ma kilometr długości, z czego 800 metrów to zjazd - powolny bądź z maksymalną prędkością, przekraczającą 40 km/h. Między wysokością punktu startowego a metę jest 55 metrów różnicy. Wózki jeżdżące po krynickim torze zabierają maksymalnie dwie osoby.

Sankostrada adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Sankostrada, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Sankostrada.
Ceny biletów / cennik wejść do Sankostrada. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 6-45 zł
    Sankostrada cena biletu normalnego: 6-45 zł
  • Grupowy 4 zł/os.
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Sankostrada opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij