SN Kamianna

Kameralny ośrodek narciarski usytuowany w pięknej beskidzkiej wsi, która słynie przede wszystkim ze świetnie rozwiniętego pszczelarstwa oraz wysoce skutecznej apiterapii. Stąd też główne hasło stacji: “Miodzio narty”. Tutejsze warunki powinny szczególnie przypaść do gustu rodzinom z dziećmi oraz początkującym narciarzom, szukającym spokojnego miejsca do nauki.

Stację Kamianna-Ski tworzą trzy wyciągi talerzykowe oraz cztery łagodne, proste i przyjemne trasy zjazdowe. Przy “Pólku ćwiczebnym”, gdzie na 120 metrach stoku różnica poziomów wynosi zaledwie 16 m, pracuje orczyk o przepustowości 550 osób na godzinę. Z kolei wyciąg średni ma 330 m długości, obsługuje maksymalnie 450 os./h, a jego stacja górna położona jest ok. 55 m wyżej niż stacja dolna.

Zjazd z dwóch najdłuższych wariantów w Kamiannej (“Jedynka” i “Totoś”) wymaga skorzystania z wyciągu dużego: 600 m długości, 91 m różnicy poziomów i przepustowość na poziomie 500 os./h. Ośrodek posiada własną szkółkę narciarską, bar, wypożyczalnię sprzętu, ratraki, armatki śnieżne oraz sztuczne oświetlenie. Jednak jazdy nocne organizowane są tylko w środy, piątki i soboty - od 17:00 do 21:00 pracują duży i mały wyciąg. Oczywiście taki harmonogram może w przyszłości ulec poważnym zmianom.

Dodaj opinię

W stacji narciarskiej Kamianna obowiązuje quasi-punktowy system karnetów na liczbę zjazdów:

  • jednorazówki - na wyciągi Mały i Średni po 1 zł, na Duży 2 zł
  • karnet czerwony za 10 zł - 10 zjazdów na wyciągu Małym lub Średnim, albo 5 zjazdów na wyciągu Dużym
  • karnet niebieski za 20 zł - 20 zjazdów na wyciągu Małym lub Średnim, albo 10 zjazdów na wyciągu Dużym
  • jazdy nocne - 20 zł
Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.
SN Kamianna adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do SN Kamianna, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem SN Kamianna.
Ceny biletów / cennik wejść do SN Kamianna. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 1-20 zł
    SN Kamianna cena biletu normalnego: 1-20 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: SN Kamianna opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij