Tor gokartowy w Tyliczu

Małe co nieco dla fanatyków sportów motorowych, którzy najlepiej czują się za kółkiem wciskając do dechy. Wprawdzie obiekt do dużych i szczególnie rozbudowanych nie należy, co nie zmienia faktu że rozrywka jest naprawdę wysokooktanowa.

Tylicki tor gokartowy powstał na wyasfaltowanej płycie dawnego lodowiska, o wymiarach 60×30 metrów. Trasę wytyczają - jak to zwykle w takich miejscach bywa - barierki z połączonych ze sobą opon. Zgodnie z deklaracjami właścicieli, szerokość pasa wynosi 5-6 m. Tyle powinno wystarczyć, by bezpiecznie próbować wyprzedzania. Rzecz jasna w trakcie jazdy po torze należy ściśle stosować się do obowiązujących zasad. Przed odpaleniem silników każdy zostaje zapoznany z regulaminem obiektu i dokładnie poinstruowany co do stosowanej sygnalizacji.

I jeszcze parę słów odnośnie parku maszyn: większość stanowią modele Rimo EVO4, wyposażone w jednostki napędowe Hondy o mocy 6,5 KM - mogą one rozpędzać się nawet do 73 km/h. A jak podają gospodarze, średnia prędkość jednego okrążenia tylickiego toru to 45 km/h. Na stanie są również mniejsze i słabsze gokarty z regulatorem prędkości, którymi mogą pokierować już pięciolatki.

Obiekt czynny jest w sezonie letnim, to jest od 1 lipca do 30 sierpnia - w godzinach od 14:00 do 20:00. Poza wakacjami, od maja do października, konieczne jest umówienie się na jazdę z gospodarzami toru przez telefon.

Dodaj opinię

Jazda na tylickim torze gokartowym odbywa się w 10-minutowych sesjach:

bilet normalny - 25 zł

bilet dla dzieci, na mniejsze i wolniejsze maszyny - 20 zł

Informujemy, iż cennik może różnić się od zamieszczonego powyżej, co zależy od właściciela atrakcji.

Raczej niewielki, a mimo tego zapewniający całe mnóstwo mocnych, pozytywnych wrażeń obiekt. Gokartowy tor mieści się na placu o powierzchni 1800 m², jego konfigurację wytyczają barierki z połączonych ze sobą opon. Większość pojazdów stanowią modele Rimo EVO 4 o mocy 6,5 KM i prędkości maksymalnej 73 km/h, są też słabsze modele - dobre nawet dla pięciolatków.

Tor gokartowy w Tyliczu adres. Sprawdź jak dojechać samochodem czy autokarem, jak dojść na pieszo. Znajdź parking wybierając się do Tor gokartowy w Tyliczu, zobacz gdzie w Krynicy Zdroju zaparkować samochód lub autokar. Lokalizacja, mapa dojazdu z oznaczeniem Tor gokartowy w Tyliczu.
Ceny biletów / cennik wejść do Tor gokartowy w Tyliczu. Redakcja serwisu www.krynica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich aktualność.
  • 20 zł
    Tor gokartowy w Tyliczu cena biletu ulgowego: 20 zł
  • 25 zł
    Tor gokartowy w Tyliczu cena biletu normalnego: 25 zł
Co myślicie, czy polecacie, czy warto zobaczyć - odwiedzić: Tor gokartowy w Tyliczu opinie pozostawione przez internautów. Czy warto z małymi dziećmi - jaka jest Wasza opinia?
Ocena
Polecane dla:
Dla dwojga
Dla dzieci
Dla dorosłych
Dla seniorów
Podziel się
Udostępnij znajomym
Udostępnij